OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 ( 15.10.2017 r. )

  1. Zapraszamy na modlitwę różańcową codziennie na godz. 16.30.
  1. Dziś po każdej Mszy świętej zbieramy do puszek na poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Meksyku.
  1. W nadchodzącym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Jadwigi Śląskiej, we wtorek św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika, w środę św. Łukasza Ewangelisty – Patrona Służby Zdrowia. Tego dnia przypada rocznica śmierci ks. bpa Jana Chrapka, w piątek św. Jana Kantego, kapłana, w sobotę bł. Jakuba Strzemię biskupa. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Ofiary zebrane na tacę tego dnia są przeznaczone na misje.
  1. Przypominamy, że możemy już składać na wypominki roczne. Prosimy również o wcześniejsze porządkowanie swoich grobów, by ułatwić wywóz śmieci. Śmieci składamy do kontenera, bądź obok, gdy jest już zapełniony. Nie gromadzimy śmieci w innych miejscach. Dziękujemy wszystkim, którzy troszczą się o nasz cmentarz.
  1. Kandydatów do sakramentu bierzmowania prosimy o zapoznanie się z tabelą spotkań w grupach formacyjnych. Informacje dostępne w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej parafii.
  1. Dziękujemy za złożone ofiary w minionym tygodniu: dwie z ul. Nowa Wola Gołębiowska, z Rajca Poduchownego i Szlacheckiego.
  1. Dziś w całej Polsce i w naszej parafii odbywa się liczenie wiernych.
  1. Zachęcamy do czytania „Gościa Niedzielnego”, w w nim o handlowcach, którzy zamykają swoje sklepy w niedzielę i święta. Jest także najnowszy numer „Miłujcie się”.