INTENCJE MSZALNE

 

NIEDZIELA – 19 SIERPNIA
7.30  1/ Kazimierza Skrzypczaka ( 7 r. )2/ Józefa ( 3 r. ), Zofię, Józefa Walczaków, Mariannę, Tadeusza Płatosów
9.00  W rocznicę urodzin za Elżbietę Machnio
10.30  W 45 rocznicę ślubu za Stanisławę i Józefa Guzów
12.00  1/ W 30 rocznicę ślubu za Annę i Zbigniewa Ofiara2/ W 2 rocznicę ślubu za Wioletę i Przemysława Bieniek
17.00   W 1 rocznicę ślubu za Annę i Daniela Hernik 

 

 

  PONIEDZIAŁEK – 20 SIERPNIA  
7.00

 

+ Elżbietę Przerwa ( 5 r. )  
18.00

 

+ Mariannę Szydło ( 18 r. ) Stefanię, Antoniego, Józefa Szydło  
  WTOREK – 21 SIERPNIA  
7.00 + Ks. Prałata Jana Stępnia – od mieszkańców ul. Bakalarza, Glogiera, Nowa Wola Gołębiowska  
18.00

 

+ Genowefę, Piotra Krawczyków, Teresę, Mieczysława Król, Agnieszkę Kucharską  
  ŚRODA – 22 SIERPNIA  
7.00

 

+ Marka Kalbarczyka  
18.00

 

+ Elżbietę ( r. ) Leszka Wiewiórów, Zofię, Stanisława, Zbigniewa Adamskich, Andrzeja Stachowicza, Mariana Dąbrowskiego  
  CZWARTEK  – 23 SIERPNIA  
7.00

 

+ Ks. Prałata Jana Stępnia – od mieszkańców ul. Bakalarza, Glogiera, Nowa Wola Gołębiowska  
18.00 + Jana Banasiaka ( 8 r. )  

 

 

  PIĄTEK – 24 SIERPNIA  
7.00

 

+ Ks. Prałata Jana Stępnia – od mieszkańców ul. Bakalarza, Glogiera, Nowa Wola Gołębiowska  
18.00
  • Szczepana Jędrzejewskiego ( 12 r. )
 
  SOBOTA – 25 SIERPNIA  
7.00 + Tadeusza Romanowicza  
 

18.00

+ Jadwigę, Jana, Stanisławę, Stanisława Płachta, Krystynę, Bolesława, Jarosława Nowaków

 

 

 

  NIEDZIELA – 26 SIERPNIA  
7.30

 

1/ + Stanisławę ( r. ) Mieczysława Sumińskich, Ernesta Kalinowskiego

2/ + Annę, Stanisława, Zygmunta, Pawła Guzińskich, Helenę, Wojciecha, Marcina, Józefa Kaczmarczyków, Stefana Stachowicza

 
9.00

 

W 44 rocznicę ślubu za Jana i Barbarę Michalskich i w 2 rocznicę ślubu za Annę i Mariusza Szymczak  
10.30

 

W 22 rocznicę ślubu za Edytę i Andrzeja Sobczyków  
12.00

 

Intencja dziękczynna za zbiory  
17.00

 

+ Genowefę, Tadeusza ( 24 r. ) Helenę, Wiesława Mąkosów, Teresę, Kazimierza, Dariusza Spasińskich